پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
دوشنبه 10 آبان ماه 1395 ساعت: 10:05472
-
الف
+

فیلم «جنجال در عروسی» جایزه ویژه جشنواره سئول را دریافت کرد

فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» جایزه ویژه هیات داوران جشنواره سئول را دریافت کرد.

فیلم سه بعدی «جنجال در عروسی» ساخته سید رضا خطیبی در هشتمین جشنواره بین المللی فیلم‌های سه بعدی سئول کره جنوبی جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد.

به گزارش آی فیلم، این فیلم سه بعدی که قرار است از ۱۱ آذرماه در گروه سینمای آزاد اکران عمومی شود، در اولین حضور بین المللی خود در هشتمین جشنواره فیلم‌های سه بعدی سئول جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد.

 «جنجال در عروسی» سومین فیلم بلند سینمایی سیدرضا خطیبی است که تهیه‌کنندگی آن را محمد احمدی برعهده دارد. این فیلم که در ژانر کودک و نوجوان است، محصول مشترک ایران و فرانسه است.

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده: در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی‌دهند و به کلبه‌ای در انتهای باغ تبعید می‌کنند. بچه‌ها متوجه می‌شوند برگزار کنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می‌گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.

بازیگران این فیلم عبارتند از: علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمدرضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری‌زاده، علیرضا حائری‌زاده، سعید خبیری و با حضور بازیگران نوجوان: محمدجواد رسایی، امیرحسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی و علی کاظمی.

گفتنی است، این فیلم قرار است از ۱۱ آذرماه سال جاری به صورت سه بعدی و دو بعدی به نمایش درآید.

غ.ن/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر