پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
شنبه 15 آبان ماه 1395 ساعت: 10:44738
-
الف
+

پدرام شریفی با محمد یعقوبی همکاری می کند

پدرام شریفی به نمایش «ماه در آب» ساخته محمد یعقوبی پیوست.

پدرام شریفی به نمایش «ماه در آب» به کارگردانی محمد یعقوبی پیوست.

به گزارش آی فیلم و به نقل از روابط عمومی نمایش «ماه در آب»، شرکت تئاتر باران مدتی است که پیش‌تولید این نمایش به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی را آغاز کرده است و به تازگی پدرام شریفی، بازیگر جوان سینما نیز به این گروه پیوسته است تا این بازیگر اولین همکاری خود را  با محمد یعقوبی در این نمایش تجربه کند.

پدرام شریفی سال گذشته در سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور در فیلم های «بادیگارد»، «سیانور» و «متولد 65» تبدیل به چهره ای شناخته شده برای علاقمندان سینما شد.

نمایش «ماه در آب» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی ده سال قبل در مجموعه تئاتر شهر اجرای عمومی شد و با نقدهای مثبتی همراه بود

این نمایش درباره زنی به نام آی سودا و از زبان شخصی به نام باران است که ماجراهایی از گذشته یک زندگی را روایت می‌کند.

در این نمایش بازیگرانی چون آیدا کیخایی، ناهید مسلمی، مهدی کوشکی، فهیمه امن زاده، پدرام شریفی و علی سرابی به ایفای نقش پرداختند.

این نمایش با صدای مارال بنی آدم و بازی دو بازیگر کودک باران وقار کاشانی و آهو شاهسون از 23 آبان در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.

«ماه در آب» در زمان اولین اجرای خود جایزه بهترین بازیگری زن را برای ناهید مسلمی از جشن انجمن بازیگران خانه تئاتر به همراه داشت و متن این نمایشنامه هم کاندیدای دریافت جایزه از کانون ملی منتقدان شده بود.

بنابر این گزارش، نمایش «ماه در آب» از 23 آبان هر روز جز شنبه‌ها ساعت 20:30 در تئاتر باران بر روی صحنه می‌رود.

غ.ن/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر