پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
چهارشنبه 17 آذر ماه 1395 ساعت: 10:311000
-
الف
+

راهیابی فیلم «جنجال در عروسی» به جشنواره «استریو مدیا» بلژیک

فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» در جشنواره «استریو مدیا» بلژیک نمایش داده می‌شود.

فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» ساخته سیدرضا خطیبی به بخش مسابقه هشتمین دوره جشنواره «استریو مدیا» بلژیک راه یافت.

به گزارش آی‌فیلم، انتخاب فیلم ها در این جشنواره از بین بهترین فیلم های سه بعدی اروپا، آفریقا و خاورمیانه صورت گرفته است و جایزه این جشنواره را هر ساله کمپانی لومیر آواردز هالیوود اهدا می‌کند.

فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» به تازگی در هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های سه بعدی سئول کره جنوبی جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد.

«جنجال در عروسی» سومین فیلم بلند سینمایی سیدرضا خطیبی است که تهیه‌کنندگی آن را محمد احمدی برعهده دارد. این فیلم که در ژانر کودک و نوجوان است، محصول مشترک ایران و فرانسه است.

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده: در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی‌دهند و به کلبه‌ای در انتهای باغ تبعید می‌کنند. بچه‌ها متوجه می‌شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می‌گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.

بازیگران این فیلم عبارتند از: علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمدرضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری‌زاده، علیرضا حائری‌زاده، سعید خبیری و با حضور بازیگران نوجوان: محمدجواد رسایی، امیرحسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی و علی کاظمی.

گفتنی است، هشتمین دوره جشنواره «استریو مدیا» از ۱۲ تا ۱۵ دسامبر ( ۲۲ الی ۲۵ آذرماه) در شهر لیج بلژیک برگزار می‌شود.

ص.گ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر