پخش زنده
English عربي
پنجشنبه 28 بهمن ماه 1395 ساعت: 13:2651
-
الف
+

جرد لتو فیلم «77» را کارگردانی می‌کند

"جرد لتو" بازیگر برنده جایزه اسکار قصد دارد فیلمی جنایی تحت عنوان «77» را کارگردانی کند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از اسکرین دیلی، یک درام جنایی با عنوان «۷۷» به کارگردانی جرد لتو از سوی کمپانی پارامونت ساخته می‌شود. «۷۷» در لس آنجلس ۱۹۷۴ می‌گذرد و دو افسر پلیس با هم تلاش دارند تا عامل آدم‌ربایی زنی به نام پتی هرتس را پیدا کنند. در عین حال به طور همزمان در حال جستجو برای قتل یکی از افسران پلیس هستند. تحقیقات این دو به کشف فسادی گسترده و توطئه‌ و خشونتی سازماندهی شده منجر می‌شود.

دیوید متیوز که نویسنده فیلمنامه‌هایی چون «نارکوس» و «پیاده روی امپایر» بوده فیلمنامه این فیلم را با بازنویسی فیلمنامه اوریجینال جیمز الوری نوشته است.

گفتنی است که جرد لتو در کنار دیک وولف و تونی گرنتس از وولف فیلمز کار تولید این فیلم را برعهده دارند .

لتو ۴۵ ساله، پیش از این مستند «ساخته دست» را کارگردانی کرده که در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۲ اکران شد . او سازنده سریال‌های مستند و موزیک ویدیو هم بوده است.

لازم به ذکر است که این بازیگر جایزه اسکار و گلدن گلوب نقش مکمل را برای بازی در فیلم «باشگاه خریداران دالاس» در سال ۲۰۱۴ دریافت کرد و امسال با بازی در فیلم «بلید رانر» دیده خواهد شد.

«روانی آمریکایی»، «الکساندر»، «مرثیه برای یک رؤیا»، «ارباب جنگ» و «آقای هیچ‌کس» از فیلم‌های معروفی است که او در آن ها بازی کرده است.

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر
+