پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
يكشنبه 29 اسفند ماه 1395 ساعت: 15:521159
-
الف
+

اختصاصی: پخش سریال «خاله خانم» از شبکه آی‌فیلم

مجموعه تلویزیونی «خاله خانم» از امروز یکشنبه 29 اسفند از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «خاله خانم» از امروز از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «خاله خانم» به کارگردانی منوچهر پوراحمد از امروز یکشنبه 29 اسفند روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

سریال «خاله خانم» محصول سال 1376 است. این سریال، داستان زنی به نام "خاله ‌خانم" است که به همراه پسر و عروسش در یک خانه زندگی می‌کنند. خاله‌ خانم عروسش را دوست ندارد و به خاطر همین با او بد رفتاری می‌کند. "همایون" مستاجر و خواهرزاده خاله‌خانم که از این رفتار ناراحت است نقشه‌ای طراحی می‌کند تا خاله خانم پی به اشتباهش ببرد و  ....

اکبر عبدی، زنده‌یاد داوود رشیدی، مینا جعفرزاده، شادروان داوود اسدی، مهدی میامی، آناهیتا آزادپرور، اصغر زمانی، بهرام علیان و عباس محبوب از جمله بازیگران این سریال هستند.

مجموعه «خاله خانم» هر روز ساعت 16:00 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و بازپخش آن نیز رأس ساعت‌های 12:00 نیمه شب و 8:00 صبح روز بعد روی آنتن خواهد رفت.

س م / س م

نظر شما
ارسال نظر
ایرانی

متاسفانه سریال ضعیفی است. داستان قدیمی و بدون کشش، عدم وجود کوچکترین تعلیق، کیفیت تصویر به طرز باور نکردنی ضعیف (به نظر میرسد این سریال با دوربین VGA موبایلهای قدیمی تصویر برداری شده!!). کلاً کیفیت سریالهای آی فیلم نسبت به گذشته افت کرده. شاید به دلیل پرهیز از تکرار است ولی شخصاً ترجیح میدهم مثلاً 20 بار سریال خط قرمز را ببینم ولی حتی یک بار سریالی مثل خاله خانم را نگاه نکنم!