پخش زنده
English عربي
دوشنبه 25 ارديبهشت ماه 1396 ساعت: 13:4451
-
الف
+

ثبت ۳۹۷۸ فیلم در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران

۳۹۷۸ فیلم کوتاه از سراسر جهان تاکنون در بخش بین‌الملل سی ‌و ‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ثبت نام کرده است.

به گزارش آی‌فیلم، محمد فهیمی مدیر امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران گفت: ثبت نام فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل سی ‌و ‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از نیمه اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است و تا کنون ۳۹۷۸ فیلم کوتاه از بیش از ۱۰۰ کشور جهان برای رقابت در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند. این درحالی‌ است که هنوز بیش از ۴۰ روز به پایان مهلت ارسال آثار، زمان باقی مانده‌ است.

وی ادامه داد: از این تعداد فیلم، بخش داستانی بیشترین فیلم و بخش‌های تجربی، مستند و انیمیشن به ترتیب رده‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین بیشترین تعداد فیلم‌های کوتاه ثبت نام شده به ترتیب از آمریکا، هند، اسپانیا، انگلستان، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، روسیه و کانادا بوده‌اند.

فهیمی بیان کرد: مهلت ثبت نام فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، ۳۰ ژوئن برابر با ۹ تیرماه سال‌جاری پایان می‌یابد.

سی ‌و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی، پاییز سال ‌جاری برگزار خواهد شد.

ص گ / س م

نظر شما
ارسال نظر
فاطمه محمد پور .ازاقلید فارس

سلام از پخش سریال مدرسه ی ما مچکرم وازشمامیخواهم که این سریال رادربخش سریال ها دروبسایت شبکه بگذارید.موفقیت شما آرزوی ماست.یاحق

+