پخش زنده
English عربي
جمعه 29 ارديبهشت ماه 1396 ساعت: 14:3266
-
الف
+

مجید میرفخرایی مهمان امشب برنامه «خارج از کادر» می‌شود

مجید میرفخرایی، طراح صحنه کهنه کار کشورمان، با حضور در برنامه «خارج از کادر» به شبکه آی‌فیلم می‌آید.

به گزارش آی‌فیلم، برنامه «خارج از کادر» مستند ۳۰ دقیقه‌ای است که به زندگی هنرمندان کشورمان می‌پردازد و هنرمندان ایرانی اعم از بازیگر، خواننده، بدلکار و ... با حضور در «خارج از کادر» برای بینندگان آی‌فیلم از زندگی شخصی و هنری خود می‌گویند.

این هفته نیز مجید میرفخرایی، طراح صحنه کهنه کار کشورمان، با حضور در برنامه «خارج از کادر» از زوایای روشن و تاریک طراحی صحنه بزرگترین آثار سینمایی کشورمان سخن می گوید.

مجید میرفخرایی متولد ۱۳۲۹ در تهران، فارغ‌التحصیل طراحی صحنه از دانشکده هنرهای دراماتیک لندن است. وی از سال ۱۳۶۴ با دستیاری طراح صحنه در فیلم «زنگها» به کارگردانی محمدرضا هنرمند شروع به فعالیت کرد.

ایشان طراحی صحنه و دکور بیش از 40 فیلم سینمایی و 20 سریال سنگین و بزرگ تلویزیونی مانند سریال «امام علی (ع)»، «در چشم باد»، «یوسف پیامبر» و.... را در کارنامه خود دارد. وی تا به حال دو بار سیمرغ جشنواره فیلم فجر را دریافت کرده‌ و بارها نیز کاندیدای دریافت سیمرغ بوده است.

دوربین مستند خارج از کادر با همراهی مجید میرفخرایی در لوکیشن های مختلف سریال «یوسف پیامبر» و «در چشم باد» سعی کرده به گوشه ای از هنر بی نظیر این استاد بزرگ در خلق صحنه ها و دکورهای سنگین وعظیم فیلم ها و سریال های مختلف بپردازد.

گفتنی است، برنامه تلویزیونی «خارج از کادر» به تهیه‌کنندگی عاطفه خالدی و کارگردانی امیر مشهدی عباس جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳5 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

ا.ا

نظر شما
ارسال نظر
+