پخش زنده
English عربي
يكشنبه 28 آبان ماه 1396 ساعت: 10:39207
-
الف
+

شبکه نمایش خانگی میزبان سریال «آشوب»

سریال «آشوب» به کارگردانی  کاظم راست‌گفتار در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، سریال 5 قسمتی و اینترنتی «آشوب» از اول آذر ماه وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

همچنین برای جلوگیری از دانلود غیر قانونی این سریال امکانی فراهم شده که علاقه‌مندان به دانلود بتوانند این سریال را به صورت قانونی و حلال از سایت سلام سینما دانلود کنند.

سریال 5 قسمتی «آشوب» به کارگردانی کاظم راست‌گفتار پربازیگرترین سریال سال است که داستان آن، در دهه 1320 می‌گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این سریال مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه‌های لاله‌زار خوانندگی می‌کند و این آشوب با آشوب‌های تاریخی و واقعی دهه 1320 تلفیق می‌شود و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدید آمیز تبدیل می‌کند.

در این سریال کوروش تهامی، لیلا اوتادی، یکتا ناصر، محمدرضا هدایتی، فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی، داریوش فرهنگ، همایون ارشادی، داریوش کاردان، شهره لرستانی، حبیب دهقان نسب، آشا محرابی، امیرحسین صدیق، محمدرضا شریفی‌ نیا، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، نیما فلاح، فخرالدین صدیق شریف، رضا فیاضی، سعید امیرسلیمانی، رضا بنفشه خواه، میرطاهر مظلومی، پریا شمس، غلامحسین لطفی، مژگان غلامی، بهرام سروری نژاد، خسرو امیرصادقی و امیرشروین امیرصادقی ایفای نقش می‌کنند.

سریال «آشوب» در 5 هفته توزیع می‌شود و علاقه‌مندان به تماشای این سریال می توانند از طریق سایت سلام سینما اقدام به خرید و دانلود قانونی نمایند.


ه خ/ ص.گ

نظر شما
ارسال نظر
+