پخش زنده
English عربي
جمعه 24 آذر ماه 1396 ساعت: 18:36373
-
الف
+

مجید توکلی کارگردان اختتامیه «سینما حقیقت» شد

مجید توکلی کارگردانی مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره «سینما حقیقت» را بر عهده گرفت.

به گزارش آی‌فیلم، مجید توکلی کارگردان سینما، روز یکشنبه ۲۶ آذر ماه مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» را در تالار اندیشه حوزه هنری کارگردانی می‌کند.

توکلی درباره برنامه ریزی‌های انجام شده برای برگزاری مراسم اختتامیه گفت: با توجه به اینکه پیش از این اعلام شده بود در مراسم اختتامیه بخش ویژه سینمای تبریز و تقدیر از سینماگران تبریزی را داریم این مراسم با حال و هوای آذری برگزار می شود.

وی ادامه داد: برگزاری نکوداشت مصطفی رزاق کریمی و سعادت‌علی سعیدی پور از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه است که برای هر کدام از این ۲ هنرمند یک فیلم جداگانه ساخته شده و پخش می شود.

کارگردان فیلم «متولد ۶۵» توضیح داد: اهدای جوایز بخش بین الملل، ملی و شهید آوینی به همراه ۴ جایزه بخش جنبی از دیگر بخش های این مراسم است.

وی با اشاره به اینکه اجرای این مراسم را یکی از بازیگران مرد سینمای ایران بر عهده دارد، بیان کرد: در اختتامیه موسیقی به صورت زنده و کاملا متفاوت و بدون حضور خواننده در طول مراسم اجرا می شود.

توکلی در پایان گفت: دکور مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» به صورت مینیمال و براساس المان این دوره از جشنواره توسط طاها ذاکر طراحی شده است.

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر
+