پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
يكشنبه 1 بهمن ماه 1396 ساعت: 10:56197
-
الف
+

مدیران هنری جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند

 دهمین جشنواره تجسمی فجر، مدیران هنری استان های خود را معرفی کرد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره، مدیران هنری استان‌های دهمین جشنواره تجسمی فجر، انتخاب و معرفی شدند.

اسامی مدیران ۱۵ استان شرکت کننده در این بخش از جشنواره دهم عبارتند از: بابک کبود (آذربایجان شرقی)، یاسر قادر (آذربایجان غربی)، حجت مجرد (اردبیل)، مهدی وفامهر (اصفهان)، فرج اله عطابکی (البرز)، شمس الدین مرادی (ایلام)، احمد رویایی (تهران)، احمد تاجی (چهارمحال بختیاری)، امین منتظری (خوزستان)، مرضیه احمدی فخر (فارس)، مجید کاظمی (قزوین)، غلامرضا ژاله (گیلان)، جواد عظیمی (گلستان)، میلاد شریفی زاد (یزد) و غلامرضا شاملو (همدان).

این بخش از جشنواره با هدف توجه به هنرمندان استان ها و انعکاس آثار آنها در سطح ملی و با رویکرد بینارشته ای به این رویداد بزرگ هنری کشور به این دوره از جشنواره افزوده شده است.

طی جلسه ای که با هدف هماهنگی و تشریح برنامه ها با حضور دبیران جشنواره و مدیران هنری استان ها در محل ستاد برگزاری جشنواره تشکیل شد، برنامه ریزی ها در هر استان بررسی و هماهنگی های لازم مورد بحث قرار گرفت. همچنین در جلسه مذکور مصوب شد تا مدیران هنری، شاخص ترین هنرمندان استان خود را برای حضور در جشنواره دهم معرفی کنند که متعاقبا اعلام خواهد شد.

در ادامه این جلسه پیشنهاد شد که یک روز به عنوان روز هنر استان در محل برگزاری نمایشگاه جشنواره تجسمی فجر در تهران اختصاص یابد تا این مراسم فرصت مغتنمی برای نکوداشت مقام هنرمند معرفی شده باشد.

مراسم افتتاحیه دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر ۳ بهمن سال جاری در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می شود.

ه خ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر
+