پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1380
-
الف
+

ويژه برنامه «شما و آی‎فيلم» به مناسبت سالروز ميلاد حضرت زهرا (س)

«شما و آی‎فيلم» ویژه برنامه‌ای به مناسبت سالروز ميلاد حضرت زهرا (س) تدارک دیده است.

برنامه «شما و آی‎فيلم» ویژه برنامه‌ای به مناسبت سالروز ميلاد حضرت زهرا (س) تدارک دیده است.

به گزارش آی‌فیلم، برنامه «شما و آی فیلم»، شامگاه پنجشنبه با اجرای مشترك مهسا ملك مرزبان كه به تازگی به این برنامه پیوسته، در كنار آرش زاهدی مجری برنامه به صورت ویژه به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن اختصاص یافته است.

ملك مرزبان و زاهدی، در این برنامه كه این هفته به صورت استثنایی جایگزین بخش گفت و گوی برنامه «كافه فیلم» این شبكه شده است، میزبان رابعه مدنی بازیگر سینماو تلویزیون خواهند بود و درباره روز زن و بزرگداشت مقام مادر و مناسبت زادروز میلاد بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به گپی صمیمی با وی می نشینند.

برنامه «شما و آی‌فیلم» به تهیه‌كنندگی روح‌الله صلواتی به بازتاب نظرات مخاطبان و پخش عكس‌ها و ویدئوهای ارسالی آنان می‌پردازد و اطلاعاتی درباره برنامه‌های آینده و در حال پخش از شبكه آی‌فیلم ارائه می‌دهد.

بر اساس این گزارش، پیش از این، آرش زاهدی اجرای برنامه‌های «شما و آی فیلم» را بر‌عهده داشت كه به‌تازگی مهسا ملك‌مرزبان نیز به عوامل برنامه اضافه شده و در روزهایی، اجرای این برنامه را عهده‌دار خواهد بود.

در ویژه‌برنامه میلاد حضرت فاطمه(س) زاهدی و ملك‌مرزبان به صورت مشترك این برنامه گفت‌و‌گو محور را با حضور رابعه مدنی اجرا خواهندكرد.

 این برنامه كه در روزهای یكشنبه و سه‌شنبه در ساعت 22:30 و در روزهای پنجشنبه ساعت 18:30 به‌مدت حدود 15 دقیقه روی آنتن می‌رود، در شب ولادت حضرت زهرا(س) ساعت  22:30 و به‌مدت 20 دقیقه مهمان خانه آی‌فیلمی‌ها خواهد شد.

محمود نورانی گرافیست و تدوینگر و محمدرضا نورمحمدی دستیار تهیه این برنامه است و صائمه گیلانی و هانیه خاوری مهرابی نویسندگان آن هستند.

ه خ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر
حسین رضا مرادی

لطفا سریال بوی باران را با بازی رویانونهالی را در جدول پخش قرار دهید