پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
پنجشنبه 14 تير ماه 1397 ساعت: 10:24640
-
الف
+

آغاز فیلمبرداری «دنگ و فنگ روزگار» از 15 مرداد

سریال «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی غلامرضا رمضانی از 15 مرداد جلوی دوربین می‌رود.

سریال کمدی «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی غلامرضا رمضانی از 15 مرداد جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری مهر، امیر طالبی کاشانی، تهیه کننده تلویزیون درباره سریال «دنگ و فنگ روزگار» و وضعیت فعلی آن گفت: این سریال ۳۲ قسمتی که در مرحله پیش تولید است توسط غلامرضا رمضانی کارگردانی می‌شود.

وی افزود: حسن وارسته به عنوان سرپرست نویسندگان و امیر شاداب نویسنده متن این سریال کمدی را به نگارش درآورده‌اند و حدود دو سال برای فیلمنامه وقت گذاشته‌اند. همچنین سعید سالارزهی مشاور پروژه است.

این تهیه کننده با اشاره به لوکیشن‌های سریال عنوان کرد: بازبینی و انتخاب لوکیشن‌ها انجام شده و قرار است سریال در تهران و یکی از شهرهای اقماری تهران تصویربرداری شود.

به گفته وی، غلامرضا رمضانی کارگردان سریال در حال حاضر درگیر ساخت یک اثر سینمایی است که اگر تا اواسط مرداد آن کار به پایان برسد، ۱۵ مرداد ماه «دنگ و فنگ روزگار» جلوی دوربین می‌رود.

طالبی افزود: قصه این سریال بیشتر در جاده می‌گذرد و اکثر لوکیشن ها خارجی است که به دلیل حادثه محور بودن داستان، تصویربرداری کار سخت خواهد بود. همچنین این سریال، اثری پربازیگر است که همه این موارد جذابیت کار را برای مخاطب افزایش می‌دهد.  

تهیه کننده مجموعه‌های کمدی تلویزیون در پایان عنوان کرد: اگر شرایط مورد نظر ما در تولید مهیا شود و بودجه مناسبی داشته باشیم که بتوانیم عوامل مورد نظرمان را وارد کار کنیم خروجی سریال برای مردم لذتبخش و جذاب خواهد بود.

ف ا / س م

نظر شما
ارسال نظر