پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
چهارشنبه 2 آبان ماه 1397 ساعت: 09:49692
-
الف
+

سریال همایون اسعدیان برای پخش آماده شد

تصویربرداری سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان به پایان رسید.

«لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان به پایان تصویربرداری رسید.

به گزارش آی فیلم به نقل از روابط عمومی سریال «لحظه گرگ و میش»، تصویربرداری این مجموعه که قرار است در 50 قسمت روانه آنتن سیما شود به اتمام رسیده و تدوین آن نیز به صورت همزمان انجام شده است. تصویربرداری فاز اول «لحظه‌ گرگ ‌و میش» که در دهه 60 و 70 می گذرد به تهیه کنندگی و کارگردانی همایون اسعدیان اواخر سال گذشته به پایان رسید و گروه تولید تصویربرداری فاز دوم این مجموعه را که به سال های دهه 80 مربوط می شود نیز به پایان رساندند.

داستان این مجموعه تلویزیونی روایتگر فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است، روایتی که از دهه شصت آغاز گشته، حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی ... را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد. فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو، مهدی ملاک و ... در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می‌کنند.

پیش از این مسئولین پخش اعلام کرده بودند که قرار است این مجموعه تلویزیونی در کنداکتور زمستان قرار بگیرد اما زمان پخش آن هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به زودی با مراحل پایانی فنی و تدوین مشخص می‌شود که سریال جدید همایون اسعدیان آیا به کنداکتور زمستان می‌رسد و یا در یک زمان دیگری روی آنتن می‌رود.

غ ن / س م

نظر شما
ارسال نظر