پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1063
-
الف
+

«بی قرار» فلورا سام در راه تلویزیون

مجموعه تلویزیونی «بی‌قرار» به کارگردانی فلورا سام به روی آنتن تلویزیون می‌رود.

مجموعه تلویزیونی «بی‌قرار» به کارگردانی فلورا سام  به روی آنتن تلویزیون می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره، مجموعه تلویزیونی «بی قرار» به کارگردانی فلورا سام سرانجام پس از چهار سال از دوشنبه هفته آینده (پنجم آذرماه) از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه دو می رود.

این سریال پربازیگر در سال ۹۳ در تهران، مشهد و پاریس مقابل دوربین رفت.

خلاصه داستان فیلم :در چند قسمت ابتدایی «بی‌قرار» قرار است خلاصه‌ای از سری اول این مجموعه پخش شود. این سریال زندگی زنی به نام رعنا را روایت می‌کند که پس از پنج سال از زندان آزاد و متوجه می‌شود همه زندگی خود را از دست داده است. او که می‌خواهد زندگی‌اش را از نو بسازد دنبال کودک خود که هنگام دستگیری یک ماهه بوده، می‌رود. رعنا در نتیجه جستجو‌های فراوانش سرانجام به مشهد می‏‌رسد و دنبال نشانه‌ای از کودکی که اینک پنج ساله شده، می‌گردد؛ جستجویی که اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند....

لاله اسکندری، سارا خویینی‌ها، محمدرضا شریفی‌نیا، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، محمد صادقی، کامران تفتی، امیرحسین صدیق، کمند امیرسلیمانی، داریوش کاردان، مریم امیرجلالی، مریم بوبانی، زهرا سعیدی، اسماعیل خلج، آتش تقی‌پور، سولماز آقمقانی، رضا اخلاقی‌راد، سعید محیط، هادی فراهانی، همراه با هنرمندان خردسال فاطمه دقاقی و حامی فراهانی بازیگرانی هستند که در این مجموعه ۲۸ قسمتی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر