پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
665
-
الف
+

خبرهایی از قسمت‌های جدید «پایتخت»

در عیدانه ماه رمضان چند قسمت «پایتخت» پخش می‌شود.

در عیدانه ماه رمضان چند قسمت «پایتخت» پخش می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشست رسانه‌ای اعلام ویژه برنامه‌های شبکه‌های تلویزیونی در نوروز 98 امروز شنبه (18 اسفندماه) در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما و با حضور سیدمرتضی میرباقری معاون سیمای سازمان صدا و سیما برگزار شد. میرباقری در ابتدای نشست در رابطه با مهم‌ترین اتفاقات سال 1397 گفت: ما در سال 1397 یک حرکت رو به رشد و طوفانی را داشتیم. بهار 1397 با مجموعه برنامه های تلویزیونی توانستیم تعداد میزان رکورد بیننده را بزنیم. در بهار 1397 مسابقات و مستندات مختلف داشتیم سریال «پایتخت»، «کلاه قرمزی» را داشتیم. تابستان 1397 مواجه بود با جام جهانی فوتبال و ما برنامه‌های گوناگونی را داشتیم؛ سریال «پدر» یکی از این سریال‌ها بود. در پاییز 1397 در وهله اول بحث سیزده آبان را داشتیم.

وی در ادامه این نشست درباره ساخت پایتخت گفت: «تک قسمت پایتخت» برآوردها و بسترهایش برای ساخت نوروزی فراهم بود درگذشت مرحوم الوند این کار را متوقف کرد. البته هم متن کامل نشده و هم به لحاظ روحی عوامل آمادگی برای ساخت ندارند. چند پیشنهاد تیم تهیه‌کنندگی و سازندگی برای کار سینمایی داشته‌اند ولی قراردادی که با ما بسته‌اند یک کار تلویزیونی است. کار به نوروز نمی‌رسد ولی در عیدانه ماه رمضان(عید فطر) چند قسمت خواهیم داشت یا به ایام پایانی ماه رمضان می‌رسد که کنداکتور شبکه یک متناسب با این اتفاق سریال رمضانی را بیست و شش روزه روی آنتن می‌برد یا بیست و نهم «پایتخت» روی آنتن خواهد رفت. البته یک قرارداد دیگری با این گروه برای پایتخت نوروز 99 هم داریم که ساخته شود.

میرباقری نسبت به توقف «الف ویژه» کمال تبریزی هم واکنش نشان داد و افزود: کاری که ساخته می‌شد از نظر کمی و کیفی شرایط لازم را نداشت به همین‌خاطر یک ارزیابی‌هایی به عوامل تولید دادیم تا بعد از تغییرات دوباره شروع به ساخت کنند. مذاکره کرده‌ایم تغییرات را پذیرفته‌اند و مراحل اصلاح پیش می‌رود.

س ح/ س م

نظر شما
ارسال نظر