پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
400
-
الف
+

جشنواره «شعر یادواره شهدای مدافع حرم»

فراخوان جشنواره «شعر یادواره شهدای مدافع حرم» منتشر شد.

فراخوان نخستین جشنواره ملی «شعر شهد شهود یادواره شهدای مدافع حرم» در استان خوزستان منتشر شد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری ایسنا، نخستین جشنواره ملی شعر شهد شهود با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان والا مقام مدافع حرم و سردار شهید جانمحمد علی‌پور و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان خوزستان برگزار می‌شود.

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان والا مقام مدافع حرم در قالب تأثیرگذار شعر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تبیین ستم و تعدی ستمگران زمان از دیگر اهداف این جشنواره است.

هر شاعر می‌تواند حداکثر پنج اثر را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند. دبیرخانه ارسال کننده را صاحب اثر می‌شناسد و در صورت اثبات خلاف آن اثر مربوط از روند داوری حذف خواهد شد. حق ویرایش آثار برای چاپ در مجموعه شعر جشنواره و سایر محصولات تبلیغی نزد دبیرخانه جشنواره ملی شهد شهود محفوظ است. ارسال اثر به منزله پذیرش مقررات جشنواره است و از راه یافتگان به مرحله پایانی جشنواره در مراسم اختتامیه دعوت به عمل خواهد آمد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند در همه قالب‌های شعری کلاسیک (غزل، مثنوی، رباعی و…) و نو (نیمایی، سپید و…) آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره حداکثر تا ٣٠ فروردین ١٣٩٨ خواهد بود.

شاعران باید آثار خود را تایپ شده در محیط ورد با قلم B zar و اندازه ١٤ به دبیرخانه ارسال کنند. همچنین ذکر نام و نام خانوادگی، کد ملی، استان، شهر محل سکونت، شماره تلفن و نشانی الکترونیکی شاعر در صفحه اول، الزامی است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق پست الکترونیک، به نشانی shahdeshohod.festival@gmail.com آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sardarshahidalipour.ir صفحه اینستاگرام shahdeshohod_festival مراجعه یا با شماره تماس ٠٩١٦٥٩٠٥٩٤٣ دبیرخانه شهد شهود تماس بگیرند.

همه شاعران و هنرمندان کشور می‌توانند سروده‌های خود را که حاصل مطالعه تجربه و خلاقیت آنها است و از پشتوانه فرهنگ اسلامی و ایرانی برخوردار است به دبیرخانه ارسال کنند.

 

س ح/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر