پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1029
-
الف
+

«گمگشته»، در میان محبوب‌ترین سریال های رمضانی

«گمگشته» از جمله سریال های رمضانی است که به محبوبیت قابل توجهی بین مردم دست پیدا کرده است

در ماه مبارک رمضان سریال‌های بسیاری از شبکه‌های مختلف روی آنتن می‌رود که با گذشت سال ها، تعدادی از این آثار به محبوبیت قابل توجهی نزد مردم دست پیدا می‌کنند.

به گزارش آی فیلم، برخی از آثار ساخته شده ویژه ماه رمضان از چنان جایگاهی نزد مخاطبان برخوردار شده‌اند که هنوز هم از آن‌ها به عنوان سریال‌هایی خاطره انگیز یاد می شود.

ميگن فرشته روزش و با گريه افطار می كنه / فرشته می دونه كه نور ظلمت و بيدار می كنه

اين ترانه شما رو ياد چه می اندازد؟

مجموعه  تلويزيوني گمگشته به كارگرداني رامبد جوان در سال80 از شبکه سه سيما روی آنتن رفت.
هر بار كه اين ترانه را می شنويد شايد علاوه بر شهرت خواننده اش "مجيد اخشابي" شما را ياد سريال "گمگشته" به كارگردانی رامبد جوان با هنرمندی آتيلا پسيانی در دو نقش متفاوت كه در رمضان سال 80 پخش شد را به ياد بياوريد.

 اين سريال طبق نظر سنجی مركز تحقيقات صداو سيما جزء محبوب ترين سريال‌های مناسبتی قرار گرفته است.

در این سریال بازیگرانی مانند آتیلا پسیانی، فرامرز صدیقی، آتنه فقیه نصیری، پژمان بازغی، حدیث فولادوند، صالح میرزاآقایی و زهره حمیدی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال "گمگشته" با برخورداری از یک کشش داستانی قوی و مستحکم در زمره آثار خاطره انگیز دهه ۸۰ تلویزیون به شمار می‌رود به خصوص که پخش این سریال در مناسبتی ارزشمند همچون ماه مبارک رمضان، باعث شد شمار بیننده‌های آن به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.

ایفای نقش اصلی سریال "گمگشته" توسط آتیلا پسیانی از نقطه‌های اوج کارنامه هنری این بازیگر به شمار می‌رود که با ایفای این نقش توانست تا اندازه زیادی توانمندی‌های خود را در عرصه بازیگری به رخ بکشد.

این سریال اولین سریال مناسبتی برای ماه مبارک رمضان است و از همان اول مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت و پس از گذشت نزدیک به دو دهه از پخش آن، مخاطبین تلویزیون درخواست بازپخش این سریال را دارند و شبکه آی‌فیلم به تازگی شروع به پخش این سریال کرده است. پیام‌ های دریافت شده از مردم نشان می دهد این سریال هنوز هم محبوبیت خودش را دارد.

ه خ/ا.ز

 

نظر شما
ارسال نظر