پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
سه شنبه 24 ارديبهشت ماه 1398 ساعت: 14:07312
-
الف
+

«گاندو» در مراحل نهایی تولید

سریال «گاندو» این روزها مراحل فنی تولید خود را می گذراند

سریال «گاندو» که تابستان سال گذشته کار تصویربرداری آن در تهران آغاز شده بود، این روزها مراحل فنی را می گذراند.

به نقل از روابط عمومی سریال «گاندو»، تصویربرداری این مجموعه فروردین ماه در کشور چین به پایان رسیده بود و این روزها آخرین مراحل فنی این سریال در حال انجام شدن است.

گاندو داستانی امنیتی دارد. کارگردان آن جواد افشار و تهیه‌کننده آن هم مجتبی امینی است و فیلمنامه را نیز آرش قادری به نگارش درآوده است. موسیقی این سریال را افشین عزیزی می‌سازد که ساخت موسیقی سریال‌هایی چون «آنام»، «پریا» و همچنین فیلم‌های سینمایی «آباجان» و «کوچه بی‌نام» را در کارنامه دارد. این مجموعه برای پخش از شبکه سوم سیما در نظر گرفته شده است.

وحید رهبانی، داریوش فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، علی افشار، اتابک نادری، نیلوفر شهیدی، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی، مصطفی سلطانی، یاسمین پیداودی، آیدا جعفری، ناره گرگوریان، و بهامین تورانی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

«گاندو» با حضور کامبیز دیرباز، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، سوگل طهماسبی، کمند امیرسلیمانی، صالح میرزا آقایی و فرهاد قائمیان تصویربرداری شد.

همچنین جمع زیادی از بازیگران خارجی و ایرانی در بخش تولید خارج از کشور به این مجموعه اضافه شدند.

 

ا.ز

نظر شما
ارسال نظر