پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
يكشنبه 29 ارديبهشت ماه 1398 ساعت: 21:591477
-
الف
+

هامون سیدی را می شناسید؟

آیا هامون برادر هومن سیدی است؟

هامون سیدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار هامون سیدی می‌توان به بازیگری در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده، فیلم هدف‌ سخت اشاره کرد.

هامون سیدی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1377 در فیلم هدف‌سخت به کارگردانی هوشنگ درویش‌پور بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم مغزهای کوچک زنگ زده، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای هامون سیدی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون بیژن درویش‌پور، رضا سمیع‌پور، توران اکبری و حسین توشه را تجربه کرد.

هامون سیدی در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم هامون سیدی در این سال، بازیگری در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی محسوب می‌شود.

گفتنی است، هامون سیدی برادر هومن سیدی بازیگر معروف سینما و تلویزیون است.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی هامون سیدی بازی در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده بوده است. هامون سیدی سال 1396 فیلم مغزهای کوچک زنگ زده نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با هومن سیدی همکاری داشته است. هامون سیدی توانست با بازی در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی، نازنین بیاتی و سید فرید سجادی‌ حسینی بر تجارب او افزود.

م ه / ط ه

نظر شما
ارسال نظر