پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
جمعه 10 خرداد ماه 1398 ساعت: 16:35390
-
الف
+

انتشار نماهنگ «طوفانی شو» با محوریت مقاومت فلسطین

نماهنگ «طوفانی شو» همزمان با روز جهانی قدس منتشر شد

نماهنگ «طوفانی شو» به کارگردانی سید مهران علوی همزمان با روز جهانی قدس به همت دفتر موسیقی و سرود و خانه تولیدات جوان صدا و سیما منتشر شد.

به گزارش آی‌فیلم، امیرحسین رضائیان تهیه کننده نماهنگ «طوفانی شو» درباره تولید این اثر گفت: «طوفانی شو» روایت مردمان یک دهکده نمادین است که تحت ظلم و ستم رژیم صهیونیستی هستند. خفقان بر جامعه حکم فرماست تا آنکه صبر مردم تمام می شود و قیامی شکل می گیرد تا طاغوت سرنگون شود.

وی افزود: این نماهنگ داستانی با تکیه بر روایت و موسیقی حماسی بیان گر مقاومت، اراده و خواست مردمی برای پیروزی و حذف رژیم اشغالگر قدس است.

این تهیه کننده جوان در رابطه با موسیقی کار و سرود فارسی آن اظهار داشت: سرود فارسی کار توسط نیلوفر شادمهری آماده شده است و موسیقی اثر برگرفته از قطعه «میدان پولی یوشکا» است که توسط امید روشن بین تنظیم شده و قسمت کرال فارسی و عربی توسط گروه کر محراب انجام شده است.

رضائیان در پایان گفت: خوشبختانه خانه تولیدات جوان صدا و سیما این روزها پیشتاز تولیدات نوین چه به شکل محتوایی و چه به شکل فرم اجرایی است و نماهنگ «طوفانی شو» اتفاقی تازه در تولید آثار با محوریت مقاومت است. از طرف دیگر عوامل این اثر نیز همه از جوانان فعال متخصص و متعهد هستند که این خود بیانگر نگاه ارزشمند دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما و خانه تولیدات جوان صدا و سیما است.

دیگر عوامل اصلی نماهنگ «طوفانی شو» عبارتند از: شاعر نیلوفر شادمهری، موسیقی امید روشن بین، اجرای سرود گروه محراب، بازیگران: فاطمه موسایی، حمید قندیان، مصطفی قندیان، رضا قدرتی، محسن باقریان، امیرحسین جباری، محمد نجاری، سیدامیر ابوترابی، امیر شاهسوارانی، محمودرضا بهرامی، علیرضا ناطقی، پویا مرادی، آرمین علیزاده، محمدرضا علیپور، علی محمدی، محمدمتین پشم فروش، رضا احمدی، بازیگران خردسال: محسن کربلایی، امیرعلی غفاری، هستی اسماعیلی.

نماهنگ «طوفانی شو» کاری از دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما و خانه تولیدات جوان صدا و سیما است که به مناسبت روز قدس از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

م ه / ا ز

نظر شما
ارسال نظر