پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
شنبه 25 خرداد ماه 1398 ساعت: 12:571708
-
الف
+

داستان فصل سوم «ستایش»

مرحله تدوین و صداگذاری سریال «ستایش۳» به کارگردانی سعید سلطانی بزودی به پایان می‌رسد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، به‌تازگی تدوین سریال «ستایش۳» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب به پایان رسیده است و مرحله صداگذاری و موسیقی در حال انجام است.

به احتمال فراوان تا یک ماه آینده سریال به طور کامل تحویل شبکه داده خواهد شد و بعد از آن شبکه برای زمان پخش این سریال تصمیم می‌گیرد.

شروع داستان «ستایش» از سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌های اخیر می‌رسد. فیلمنامه فصل سوم این مجموعه در ۳۰ قسمت توسط سعید مطلبی به نگارش درآمده است.

فصل سوم «ستایش» با دو فصل قبلی آن متفاوت و دارای ساختاری جدید است. این فصل از مجموعه، افزون بر روایت داستان شخصیت‌های فصل اول و دوم، به بازگویی روابط میان آن‌ها می‌پردازد. فصل اول و دوم «ستایش» در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد و فصل سوم آخرین فصل این سریال است.

داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، قربان نجفی، فریبا نادری، سینا شفیعی، فرهاد جم، کیهان ملکی، محمدرضا داودنژاد، مهدی میامی، امیرمحمد زند، لاله مرزبان، کمند امیرسلیمانی، شهرام پوراسد، مهتاج نجومی، علی طالب‌لو، آتش تقی‌پور، مهرنوش ستاری، نگار جوکار، مریم نیک‌رفتار، امیدعلی مردانی، کریم قربانی و علی میلانی از بازیگران سریال هستند.

بیشتر بخوانید:

«ستایش ۳» چند قسمت است؟

پایان صداگذاری «ستایش۳»

زمان دقیق پخش «ستایش ۳»

آخرین خبرها از «ستایش ۳»

ببینید: پشت صحنه سریال «ستایش۳»

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

خدا کنه زودتر پخش بشه

کاربر مهمان

سلام. امیدوارم فصل سوم سریال ستایش به یه سرانجامی برسه. خیلی دیگه طولانی شده این سریال