پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
532
-
الف
+

برنامه‌های عروسکی در جشنواره پویانمایی تلویزیون

افزوده شدن برنامه های عروسکی تلویزیونی به جشنواره پویانمایی

معاون امور استان‌های صداوسیما از اضافه شدن بخش برنامه‌های عروسکی تلویزیونی به دومین جشنواره پویانمایی خبر داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی جشنواره، معاون امور استانهای صدا و سیما و هیات همراهش با استاندار کرمانشاه برای آخرین رایزنی‌ها درباره برگزاری دومین جشنواره پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران در کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد. در این نشست علی دارابی با تشکر از استاندار و نماینده مردم کرمانشاه و همچنین مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه، برگزاری این جشنواره را فرصتی مغتنم برای معرفی این استان به جهان و کشور دانست و گفت: بحمدالله تمامی مدیران استان از روز نخست پای کار بوده اند و تاکنون به طور همه جانبه برای برپایی این جشنواره همکاری داشته‌اند. 

معاون امور استان‌های صدا و سیما در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه در دومین جشنواره پویانمایی که امسال قرار است برگزار شود، برنامه‌های عروسکی تلویزیونی نیز اضافه شده و این بخش می‌تواند با به وجود آوردن نشاط کافی رنگ بخصوصی به این جشنواره بدهد.

وی همچنین از برگزاری شادی‌پیمایی‌ها و برنامه‌های جنبی دیگر در استان در هفته برگزاری این جشنواره خبر داد و افزود تمامی این برنامه‌ها از شبکه‌های رسانه ملی پخش خواهد واین فرصتی مغتنم برای استان کرمانشاه در نشان دادن قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های نهفته اش خواهد بود.

استاندار کرمانشاه نیز ضمن خیر مقدم به معاون امور استان‌های صدا و سیما و هیات همراه او جشنواره پویانمایی را رویدادی بزرگ برای کرمانشاه دانست و گفت: این جشنواره در استان و به ویژه در شهر‌های زلزله‌زده، موجی از نشاط ایجاد خواهد کرد.

بازوند با اشاره به اینکه ما آماده میزبانی باشکوه از این رویداد ملی هستیم افزود: برای برگزاری هر چه بهتر و باشکوهتر این رویداد در سطح ملی تمامی مدیران استان آماده به کار هستند و انتظار داریم با همدلی و وفاقی که در سطح استان و مدیران ارشد آن وجود دارد میزبانی شایسته برای این رویداد بزرگ باشیم.

در ادامه این جلسه افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای استان نیز با ارائه گزارشی از کار‌ها و اقدامات انجام شده برای انجام مقدمات این جشنواره از پیشرفت خوب امور خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده خدا رو شکر تقریبا همه امور در حال انجام است.

امیری همچنین تصریح کرد: خبر برگزاری این جشنواره تکاپویی بسیار خوب در بین مدیران و فرمانداران استان داشته است به طوری که اشتیاق میزبانی برای برنامه‌های جنبی در کل استان از سوی فرماندارن بسیار مشهود است.

همچنین سلیمانی نماینده مردم کنگاور هرسین و صحنه در مجلس شورای اسلامی که مدیر کل امور استان‌ها را در این جلسه همراهی می‌کرد نیز گفت: آنچه تا به امور در سال‌های اخیر از کرمانشاه در سطح کشور نمایش داده شده است متاسفانه سیری از بلایای طبیعی و حزن و انده مردم این دیار بوده است و انتظار می‌رود با اجرای چنین جشنواره‌هایی آنسوی چهره بی بدیل استان نیز به مردم کشور و چه بسا دنیا نشان داده شود.

ه خ/ا.ز

نظر شما
ارسال نظر