پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
539
-
الف
+

«نیروانا» محصول مشترک ایران و بنگلادش

فیلم سینمایی «نیروانا» محصول مشترک ایران و بنگلادش مراحل فیلمبرداری را سپری می‌کند.

فیلم سینمایی «نیروانا» محصول مشترک ایران و بنگلادش مراحل فیلمبرداری را سپری می‌کند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی اکشن «نیروانا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مرتضی آتش زمزم از چندی پیش کلید خورده است و مراحل تولید خود را به عنوان نخستین پروژه مشترک سینمایی ایران و بنگلادش سپری می‌کند.

این روزها فیلمبرداری بخش ایران این فیلم در حال انجام است و تاکنون نیمی از فیلم جلوی دوربین رفته است. پیش از این فیلمبرداری بخش‌های مربوط به بنگلادش و افغانستان انجام شده بود. بازیگران بنگلادشی، ایرانی و لبنانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند و به زودی تعدادی بازیگر ایرانی و خارجی دیگر نیز به گروه افزوده می‌شوند.

آنانتا جلیل، برشا خدیجه، شومون فاروق از بنگلادش و مجدی مشموشی از لبنان و امیر حسین صدیق، کاوه خداشناس، حسن اکلیلی، بهراد خرازی، مرتضی خانجانی، جواد ولاتخافی، محسن احمدی نیک، حسن حسن زاده، مریم نقیب، محمدرضا هدایتی و محمد فیلی از ایران به ایفای نقش در «نیروانا» می‌پردازند.

در خلاصه قصه این فیلم آمده است: «یک مامور پلیس بنگلادش برای نجات جان تعدادی از هموطنانش که در دست یک باند انتقال مواد مخدر از افغانستان به ترکیه و اروپا گرفتار آمده‌اند، به ۲ کشور مذکور و ایران سفر می‌کنند تا بتوانند با کمک پلیس اینترپل و پلیس ایران، مأموریت خود را به سرانجام برسانند.

ب س/ط ه

نظر شما
ارسال نظر