پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
598
-
الف
+

معرفی بازیگران «بیگانه‌ای با من است»

با قطعی شدن حضور تعدادی از بازیگران، اواخر هفته آینده سریال «بیگانه‌ای با من است» کلید می‌خورد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری صبا، بهروز مفید تهیه‌کننده «بیگانه‌ای با من است» درباره آخرین خبرهای تولید سریال گفت: با پایان مراحل پیش‌تولید، این سریال را در اواخر هفته آینده کلید می‌زنیم.

وی با بیان اینکه تعدادی از بازیگران سریال مشخص شده‌اند، بیان کرد: شبنم قلی‌خانی، پرویز پورحسینی، مهران رجبی، پژمان بازغی، نگار عابدی، شیوا ابراهیمی و دنیا مدنی حضورشان قطعی شده است و با تعدادی دیگری از بازیگران در حال مذاکره هستیم.

مفید در پایان درباره سریال «محکومین ۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی نیز عنوان کرد: این روزها مراحل پس از تولید سریال را پشت سر می‌گذاریم و بناست مهرماه روی آنتن شبکه یک سیما برویم.

سریال «بیگانه‌ای با من است» به نویسندگی فروغ فروهیده و کارگردانی احمد امینی عنوان مجموعه‌ای در گونه ملودرام اجتماعی است که قرار است از شبکه دو سیما روانه آنتن شود. داستان این مجموعه در ۶۰ قسمت نگاشته شده که طی دو فصل ۳۰ قسمتی پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: نساء قهرمان داستان، دختریست از طبقه پایین اجتماع که با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می‌شود. این جابجایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است، عواقبی در پی دارد که دامن‌گیر مسببان آن می‌شود.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر