پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
456
-
الف
+

«گاندو 2» ساخته می‌شود

فصل دوم مجموعه تلویزیونی «گاندو» به پرونده‌های جدید می‌پردازد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری فارس، «مجتبی امینی» تهیه کننده سریال «گاندو» درباره ساخت ادامه این سریال با توجه به اتفاقاتی که اخیرا درباره سریال گاندو افتاده است، گفت: قطعا تولید «گاندو ۲» عملی است و انشاالله مردم سال دیگر منتظر باشند. 

 تهیه کننده سریال «گاندو» گفت: ما استوار، پر قدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید گاندو ۲ چندین برابر شده است

وی با اشاره به اینکه زمان پخش «گاندو ۲» به روی کار آمدن دولت جدید ارتباطی ندارد، ادامه داد: ما استوار، پر قدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید «گاندو ۲» چندین برابر شده است. 

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که با وجود سانسورهایی که داشتید، چطور می‌خواهید ادامه این سریال را بسازید، گفت: مثل همین فصل اول پیش خواهیم رفت. حالا اینکه در پخش چه اتفاقی بیفتد را نمی‌دانم. اما با قدرت پای حرفمان می‌ایستیم و فصل بعدی را تولید می‌کنیم، انشاالله که خداوند کمک‌مان کند تا بتوانیم کاری که تولید می‌کنیم را بدون سانسور پخش کنیم. 

وی درباره تغییر در ساختار سریال ادامه داد: در فصل بعدی به پرونده‌های جدیدی می‌پردازیم، اما هنوز به جمع‌بندی کلی نرسیدیم که از چه پرونده‌هایی استفاده کنیم. دوستانی که حساس هستند عملکردشان را درست کنند که جزو پرونده های بعدی ما نباشند. 

بیشتر بخوانید:

منتظر «گاندو ۲» هستیم

قدردانی نمایندگان مجلس از سریال «گاندو»

«گاندو» پربیننده‌ترین سریال تلویزیون

 

س ح/ س م

 

نظر شما
ارسال نظر