پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
454
-
الف
+

آغاز ساخت سری دوم «سریال گاندو» در آینده نزدیک

جواد افشار کارگردان مجموعه تلویزیونی «گاندو» از ساخت سری دوم این سریال در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری مهر، جواد افشار در مراسم تقدیر از عوامل سریال «گاندو» که پس از اقامه نماز جمعه این هفته قم در مصلای قدس برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: استقبال گسترده مردم در نماز جمعه قم از عوامل سریال «گاندو» ما را دلگرم کرد و خستگی‌های یک سال اخیر را از دوش ما برداشت.

وی بیان داشت: استقبال مردم از این سریال و محتوای آن نیز نشان داد که این سریال توانسته حرف دل مردم را بیان کند.

کارگردان سریال گاندو افزود: باید رنسانسی در زمینه سریال‌سازی در رسانه ملی رخ دهد که این امر با ساخت سریال «گاندو» آغاز شده است و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: ساخت سریال‌هایی همچون «گاندو» از مطالبات مردم است و باید به این خواسته مردم توجه شود، هر چند که ساخت چنین سریال‌هایی سختی‌های فراوان خاص خودش را دارد.

افشار به موضوع نفوذ دشمن در سطوح مختلف کشور نیز اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان با نفوذ می‌خواهند به اهداف خود در کشور دست یابند و در این زمینه باید هوشیار بود.

وی همچنین اظهار داشت: برای ساخت سریال «گاندو» سختی‌های زیادی را متحمل شدیم و در طول پخش این سریال نیز شاهد بی‌مهری‌های بسیاری نسبت به این سریال بودیم که البته نشان‌دهنده آن بود که ما مسیر را به‌درستی رفته‌ایم.

کارگردان قمی سریال «گاندو» بیان داشت: پس از پخش این سریال تعداد دیگری از سریال‌ها از این دست فعالیت خود را شروع کردند و ما نیز امیدواریم سری دوم سریال «گاندو» را در آینده نزدیک شروع کنیم، چراکه این امر از مطالبات مردم بوده و باید به آن توجه داشت.

وی تأکید کرد: ساخت چنین سریال‌هایی هم می‌تواند نسبت به بصیرت و هوشیاری آحاد جامعه کمک کند و هم اینکه کسانی که نسبت به ملت خیانت می‌کنند مورد شناسایی و معرفی قرار گیرند، و همچنین می‌تواند دلگرمی برای نیروهای نظامی و امنیتی باشد.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر