پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1388
-
الف
+

محسن قاتل احتمالی حامد

محسن چرا فاکتورهای انبارها رو آتش زد؟

پایان سوال برانگیز سریال پدر موجب شد حدس ها در مورد زنده بودن یا نبودن حامد زیاد مطرح شود. این قضیه در شبکه های اجتماعی بسیار طرفدار پیدا کرد که آیا حامد زنده است یا نه؟ و آیا فصل دوم سریال پدر ساخته خواهد شد؟

جالب است تاکنون جواب این دو سوال منفی بوده است. ولی آنچه جالب توجهه و شاید کمتر بهش توجه شده اینه که شاید بتوان ثابت کرد حامد نه تنها زنده نیست بلکه سکانس هایی در سریال هست که می توان حدس زد که قاتل احتمالی حامد که بوده!

محسن داماد خانواده در قسمت 15 سریال، وقتی حامد ازش میخواد که ابهامات و مشکلاتی که در چندین فاکتور انبار وجود داره رو برطرف کنه، همه زونکن ها رو برمی داره و میگه خودم بررسی می کنم و بهت خبر میدم و از حامد میخواد تا مشخص نشدن این موضوع چیزی به حاج علی نگه! ولی در سکانس بعد در همین قسمت تمام فاکتورها رو به همراه زونکن ها میسوزونه!!! 

این کار محسن فقط وقتی میتونه انجام بشه که حامد دیگر از سفری که فردای اون روز میخواد بره برنگرده وگرنه همه میدونیم حاج علی روی حرف حامد حرف نمیزد و این کار محسن می تونست حداقل به قیمت اخراجش از کارخونه بیانجامه.

در ادامه سریال مشخص میشه محسن در کار خلاف و قاچاق وارد شده و با توفیق در این مورد شریک هم هست و به این اتهام بازداشت شد!

قضاوت با شما!

بیشتر بخوانید:

گفتگو با ریحانه پارسا

ساخت فصل دوم سریال «پدر»

بیوگرافی لیلای سریال پدر

دانلود سریال پدر

ماجرای انتخاب سینا مهراد برای سریال «پدر»

دوبلورهای سریال «پدر» از این سریال گفتند

نظر شما
ارسال نظر