پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
644
-
الف
+

ادامه تصویربرداری «از سرنوشت»

سریال «از سرنوشت» آخرین مراحل تصویربرداری فصل دوم خود را به کارگردانی علیرضا بذرافشان پشت سر می گذارد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، «از سرنوشت» به تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان آخرین مراحل تصویربرداری فصل دوم خود را به کارگردانی علیرضا بذرافشان پشت سر می‌گذارد و به احتمال زیاد فیلمبرداری این فصل تا اوایل شهریور به پایان خواهد رسید.

این روزها عوامل این مجموعه تلویزیونی در لوکیشن دربند مشغول به کار هستند.

همچنین تصویربرداری فصل اول این سریال به کارگردانی محمدرضا خردمندان به تازگی به پایان رسیده و اکنون در مرحله تدوین قرار دارد و  تدوین چهار قسمت آن به پایان رسیده است.

سریال «از سرنوشت» که در سه فصل و در ۵۰ قسمت برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید می‌شود، همزمان پیش‌تولید فصل سوم خود را به کارگردانی محمدرضا خردمندان آغاز کرده و این روزها در مرحله بازنویسی نهایی فیلمنامه قرار دارد.

قصه «از سرنوشت» درباره سرنوشت دو کودک تا سن جوانی است و زندگی آن‌ها را در پرورشگاه نشان می‌دهد. محوریت این سریال امیدبخشی و تلاش برای رسیدن به آمال و آرزو‌ها است.

مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبایی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا از بازیگرانی هستند که در دو فصل این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

راستین عزیزپور و امیررضا فرامرزی دو بازیگر نقش کودک در فصل اول هستند. دارا حیایی و کیسان دیباج ادامه نقش آن‌ها را در سنین جوانی بازی می‌کنند. همچنین فاطیما بهارمست و مرضیه موسوی از بازیگران جوان این سریال هستند.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر