پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
920
-
الف
+

محمد غفاری از "آرمان" گفت+ ویدئو

محمدرضا غفاری شخصیت‌های مانند "آرمان" را جذاب و متفاوت با سایر نقش‌هایش خواند.

"محمدرضا غفاری" بازیگر  نقش "آرمان" در سریال «سایه‌بان» که در حال حاضر روی آنتن شبکه آی‌فیلم است، در گفت‌وگویی شخصیت‌های مانند "آرمان" را جذاب و متفاوت با سایر نقش‌هایش خواند و افزود: در تلویزیون این نقش‌ها بسیار جای کار دارند. 

داستان  این سریال روایت زندگی دو جوان کارگر با نام‌های سهراب (مجتبی پیرزاده) و سعید (محمد ولی زادگان) است که با هم رفیق صمیمی اند و هر کدام در زندگی خانوادگی خود با مشکلات زیادی که بیشتر جنبه مالی دارد دست به گریبانند. سهراب در کارگاه مبل سازی کار می کند که در حال ورشکستگی است و هر لحظه امکان تعطیلی آن می رود. پدرش فوت شده و او نان آور مادر، خواهر و برادر کوچکتر از خود است. نامزد کرده اما به دلیل مشکلات مالی نمی تواند زندگی مشترکش را آغاز کند. سعید بیکار است و بی پول و در عین حال از برادر کوچکتر و پدر خود هم نگهداری می کند. از طرف دیگر همسرش (هستی مهدوی فر) به او فشار می آورد که خانه ای مستقل برای او تهیه کند.

سهراب و سعید که در منطقه‌ای فقیرنشین رشد یافته‌اند، تا پای جان تلاش می‌کنند تا با امید چراغ خانه‌هایشان را روشن نگه دارند. آن‌ها در برابر سرنوشت ایستادگی می‌کنند و به رحمت خداوند دلخوش هستند تا اینکه دوستی دیرینه‌شان در خطر می‌افتد و...

نشان دادن واقعیت‌های جامعه امروز بزرگ‌ترین و بارزترین خصوصیت فیلم سایه بان می‌باشد.

مجتبی پیرزاده، پریوش نظریه، محمدرضا غفاری و سینا مهراد از جمله بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «سایه‌بان» از روز جمعه  ۱۸ مرداد ماه هر  شب ساعت ۲۲:۰۰ پخش و در ساعت‌های ۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

س ح / س م

نظر شما
ارسال نظر