پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
867
-
الف
+

چه خبر از «فوق لیسانسه‌ها»؟

مهرآوران: «فوق لیسانسه ها» از «لیسانسه ها» بانمک تر است.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری صبا، عزت الله مهرآوران بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردان و بازیگر تئاتر درباره جدیدترین کارهای خود در تلویزیون بیان کرد: سریال «زیر همکف» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی رضا جودی را آماده پخش از شبکه یک سیما دارم که احتمالا پس از ماه محرم و صفر روی آنتن می رود. همچنین در حال حاضر مشغول بازی در سریال «فوق لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی هستم.

وی درباره نقش خود سریال «فوق لیسانسه ها» و نقش پدر حبیب را در این سریال عنوان کرد: نقش من در سریال «فوق لیسانسه ها» نسبت به سریال «لیسانسه ها» بانمک تر است.

وی با اشاره به اینکه آداب خنداندن فرق کرده است، ادامه داد: در سریال «فوق لیسانسه ها» سوژه ها به روز شده اند و من فکر می کنم این سریال جذاب تر و زیباتر از سریال «لیسانسه ها» باشد چراکه فکر درستی برای آن به کار برده شده و نگاهی که سروش صحت به طنز دارد، باعث شده پربارتر از قبل ظاهر شود.

بازیگر سریال «فوق لیسانسه ها» درباره تجربه همکاری با خود با سروش صحت نیز اظهار کرد: سروش صحت مردی طناز، ادیب و با سواد است و خلاقیت های عجیبی دارد که بازیگر را در مقابل آن خلاقیت های آنی که به ذهنش می رسد، دستپاچه می کند. همکاری با او این توانایی را به ما به عنوان بازیگر می دهد که آنچه بالفعل در ما بوده است، بالقوه دیده شود. او این توانایی را دارد که استعدادها و خلاقیت های نهفته را به راحتی از وجود ما بگیرد و رنگ و بوی تازه و قابل قبولی به آنها بدهد.

مهرآوران معتقد است همکاری با سروش صحت لذتبخش است چراکه او کار خودش را می داند و در طنز فردی غنی است و بسیار نگاه درستی به آن دارد.

بیشتر بخوانید:

تصاویر جدید سریال فوق لیسانسه ها

قصه جذاب و شیرین «فوق لیسانسه‌ها»

س ح / س م

نظر شما
ارسال نظر