پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
930
-
الف
+

روزهای پایانی تصویربرداری «از سرنوشت»

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت» به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از باشگاه خبرنگاران، سریال «از سرنوشت» به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان با دو گروه تولید و دو کارگردان، روز‌های پایانی را سپری می‌کند.

حدود ۱۵ روز دیگر تصویربرداری «از سرنوشت» به پایان می رسد. این روز‌ها عوامل این سریال در لوکیشن خیابان سنایی مشغول به کار هستند.

فاز یک این سریال به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فاز دو به کارگردانی علیرضا بذرافشان است; این سریال قرار است در سه فصل ساخته شود.

محمدرضا خردمندان که کارگردانی فاز اول این سریال را بر عهده داشت، فاز سوم را نیز کارگردانی می‌کند که تقریباً با پایان تصویربرداری فاز دوم سریال، کار خود را آغاز خواهد کرد; این روزها فصل سوم در مرحله پیش‌تولید است.

قصه «از سرنوشت» پیرامون سرنوشت دو کودک از سن کم تا جوانی است و زندگی آن‌ها را در پرورشگاه نشان می‌دهد. محوریت این سریال امید‌بخشی و تلاش برای رسیدن به آمال و آرزو‌ها است.

مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبایی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا از بازیگرانی هستند که در دو فصل این سریال ایفای نقش می‌کنند.

راستین عزیزپور و امیررضا فرامرزی دو بازیگر نقش کودک در فصل اول هستند. دارا حیایی و کیسان دیباج ادامه نقش آن‌ها را در سنین جوانی بازی می‌کنند. همچنین فاطیما بهارمست و مرضیه موسوی از بازیگران جوان این سریال هستند.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر