پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
457
-
الف
+

پایان تصویربرداری سریال «از سرنوشت»

تصویربرداری فاز دوم سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان به پایان رسید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری فاز دوم سریال «از سرنوشت» به تهیه کنندگی علی‌اکبر تحویلیان به پایان رسید. آخرین لوکیشن این سریال در گاراژی در میدان شوش بود. فصل سوم این مجموعه در مرحله پیش تولید است.

فاز یک این سریال به کارگردانی محمدرضا خردمندان و فاز دو به کارگردانی علیرضا بذرافشان ساخته شده است. این سریال قرار است در سه فصل ساخته شود که البته کارگردان فصل سوم هنوز قطعی نیست.

مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبائی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا از بازیگرانی هستند که در دو فصل این سریال ایفای نقش می‌کنند.

راستین عزیزپور، امیررضا فرامرزی دو بازیگر نقش کودک در فصل اول هستند که دارا حیایی و کیسان دیباج ادامه نقش آن‌ها را در سنین جوانی بازی می‌کنند. همچنین فاطیما بهارمست و مرضیه موسوی از بازیگران جوان این سریال هستند.

این سریال ۵۰ قسمتی توسط جمعی از نویسندگان به سرپرستی محمد محمود سلطانی و نویسندگی روح ا... صدیقی، سارا خسرو آبادی و مسعود کرمی به نگارش درآمده است و برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

قصه «از سرنوشت» به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان پیرامون سرنوشت دو کودک از سن کم تا جوانی است و زندگی آن‌ها را در پرورشگاه نشان می‌دهد. محوریت این سریال امید بخشی و تلاش برای رسیدن به آمال و آرزو‌هاست.

لازم به ذکر است، سریال ۵۰ قسمتی «از سرنوشت» در سه فصل برای پخش از شبکه دو سیما تهیه می‌شود.

ه خ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر