پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
633
-
الف
+

پروژه «نفوذ» به شهرک غزالی منتقل می‌شود

تهیه کننده «نفوذ» از ادامه تصویربرداری این سریال در شهرک غزالی خبر داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری صبا، محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» درباره آخرین وضعیت ساخت این سریال که تصویربرداری آن از روز پنجشنبه ۴ مهرماه آغاز شده است، گفت: یک هفته است که از آغاز مجدد تصویربرداری «نفوذ» می گذرد و ما توانستیم کار خود را در دو لوکیشن هتل لاله و قطار به پایان برسانیم.

وی ادامه داد: تصویربرداری در لوکیشن هتل لاله چهار روز زمان برد و بعد از آن در لوکیشن قطار کار را ادامه دادیم که امروز پنجشنبه ۱۱ مهرماه آخرین روز کاری ما در این لوکیشن خواهد بود.

تهیه کننده «نفوذ» با بیان اینکه گروه برای ادامه تصویربرداری به شهرک سینمایی غزالی می روند، عنوان کرد: در شهرک سینمایی غزالی صحنه های مربوط به حلبی آباد را تصویربرداری می کنیم و به مدت چهار روز آنجا هستیم.

علی اکبری در پاسخ به این پرسش که چه بازیگرانی در این مدت جلوی دوربین رفته اند، بیان کرد: در لوکیشن هتل لاله احمد نجفی، امانول لیدا از آفریقای جنوبی، لوا لالا از اتیوپی، سیمون باغداساریان از پل، محمد نادرخانی و محمد علایی و در لوکیشن قطار امین اسکندریان، یلدا افشاری نیا، بیژن علایی نژاد و سحرناز افخمی جلوی دوربین رفته اند.

وی در پایان درباره انجام مراحل فنی «نفوذ» مطرح کرد: مراحل فنی ۱۲۰۰ دقیقه از این سریال که در گذشته تصویربرداری شده در حال انجام است و قصد داریم مراحل فنی این ۱۰ قسمت پایانی نیز همزمان با تصویربرداری پیش ببریم.

مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۰ قسمت نشان می‌دهد.

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، یلدا افشاری‌نیا، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساترکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

م ه / ا ا 

نظر شما
ارسال نظر