پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
319
-
الف
+

معرفی فیلم‌های داستانی جشنواره «مهرمادر»

اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های داستانی جشنواره فرهنگی هنری «مهرمادر» اعلام شد.

اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های داستانی جشنواره فرهنگی هنری «مهرمادر» اعلام شد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فرهنگی هنری «مهر مادر»، آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های داستانی این رویداد فرهنگی مشخص شدند.

هیات انتخاب بخش فیلم جشنواره از میان تعداد ۳۲۴ فیلم داستانی ثبت شده در دبیرخانه در نشست های متعدد بازبینی و بحث و بررسی این آثار که به مدت سه هفته به طول انجامید، درجمع بندی نهایی خود تعداد ۶۵ فیلم داستانی را برای حضور در بخش مسابقه انتخاب کردند.

علاوه بر این آثار تعداد ۱۰فیلم با موضوع جایزه ویژه جشنواره نیز موفق به ورود به مرحله مسابقه این رویداد شدند.

اسامی ۶۵ فیلم داستانی راه یافته به بخش مسابقه به شرح زیر است:

«بی– مووی» کورش مشهدی، «یاز گَلَجَک» مهدی شاداب، «داشتن» سید مرتضی سبزقبا، «غرقاب» مسلم آقاکوچک زاده، «لابلای درختان» محسن نبوی، «روشنایی در پوتین» بابک نبی زاده، «حانیه» مسعود سرابی، «سازاق» علیرضا سلمانپور، «برای یک نفس» سیدمجتبی حسینی، «لحظه ای نگاهم کن» محمد غریبی – رضا شیخلانی، «دایه» مرتضی شهبازی گندمکاری، «شصت و شش تا نود و شش» جواد رزاقی زاده، «طناب» حمید اسکندری، «مات» سمیراحضرتی، «جذر بیست سالگی» رقیه توکلی، «اوایل بهار» فردین قدیری، «مادرم لیلا» داودشیخ، «ننه هما» داود جلیلی، «آرزو» صحرا اسدالهی، «بالهای فرشته» مجتبی غلامی، «من احمدم» سید سعید نعمتی، «هرگز فراموشم مکن» علیرضا فرد، «ورد» محمد سلیمی راد، «آینه های پریده رنگ» سالم صلواتی، «ویزیت رایگان» داود جلیلی، «برگ سبز پاییز» جوادمحمدی، «مادر پُرمشغله» رضا استادی، «آیینه تنهایی» متین راهپیما، «استخوان» غلامرضا حیدری، «اول پائیز» عادل تبریزی، «بچه» مصیب حنایی، «۷۶۹-۱۳» روزبه شعرای نجاتی، «لف آو» سارا قاسمی موسوی، «مادر برفی» مرجان خسروی، «ورما» سهیلا پورمحمدی، «حسرت» جلال ویسی، «ماهی» مهناز ولی پور، «کِسمَت» معصومه میرکاهی، «درخودماندگی» محمود صادق ناطری، «درما» ایلیا بیک، «ژاکت» محمد نظمی ادیب، «آلبوم» محمد قاسم پور، «مسافر» امید توتونچی، «ناهارترین» رضا کشاورز، «مستوره» الهام هادی نژاد، «زمانه» فاخته جلایرنژاد، «طلای کثیف» سیدمرتضی احمدی، «آن سوی شهر» محسن غفوریان، «زاده عشق» سید اسدالله جباری، «تو را من چشم در راهم» قاسم اصغری، «مم دلا» اصغر بشارتی، «زیبای زیبا» سید سجاد موسوی، «آبی» هیوا میرزایی، «دیدار» حسین زرقام، «لالایی» فرحناز نامجوفرد، «پلاک ۶۳» نازنین سادات حسینی، «شمع سرد» نوید زارع، «زنگ نقاشی» آرش رفیعی، «پس لرزه» محمود یزدانی بهرام آبادی، «بقچه ماه» محمد حسین صفری، «دا» فرشاد صالحی، «مادر» فرشاد صالحی، «چهارم ب» رضا شاه محمدی، «بن بست سمر» هاشم بی طرف نوبندگانی، «ره صد ساله» مهدی شاهسواری.

فهرست ۱۰ فیلم داستانی با موضوع ویژه جشنواره:

«مادر فرشته است» محمد مسرور فیلابی، «مادرم» سیدمهدی بنی عقیل، «جوینده یابنده است» ایوب علیزاده ایوری، «مهربان» یگانه شیخ، «میخواهم زنده بمانی» امیررضا عظیمی، «خانم مهندس» زهرا نیکخواه، «حقه شیرین» بهرام لطفی، «جای خالی» علی محمد شریفی، «بیسکویت مادر» کتایون افرازه، «دم» یوسف اسماعیل زاده.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر