پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
554
-
الف
+

"وحید" در «ملکاوان» را بیشتر بشناسید

با "رضا مولایی" بازیگر نقش "وحید" در سریال «ملکاوان» بیشتر آشنا شویم.

بازیگر نقش "وحید" در سریال «ملکاوان» رضا مولایی نام دارد که  متولد 15 مهر 1356 در تهران و  بازیگر است. 

وی دانش آموخته کانون سمندریان می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد سپس وارد قاب تلویزیون و سینما شد.   در سال 1374 وقتی 18 ساله بود در رشته کارگردانی و بازیگری از مدرسه آزاد تئاتر حمید سمندریان فارغ التحصیل شد و  همین سال با دایره گچی قفقازی بروی صحنه نمایش رفت.

اولین بار در سال 1376 با فیلم فردا دیر است به کارگردان حسن فتحی جلوی دوربین رفت و سال 1378 با سریال داستان یک شهر وارد قاب تلویزیون شد. رضا مولایی چند سالیست با خانم شیوا اردویی از بازیگران تئاتر ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک دختر بنام نیروانا متولد فروردین 1395 می باشد.

از جمله آثار ماندگاری که وی در آنها به ایفای نقش پرداخته می‌توان به سریال زیبای «پرده‌نشین» و «ترور خاموش» اشاره کرد.

او در حال حاضر در سریال «ملکاوان» که تولید شبکه آی‌فیلم است و هر شب ساعت 22:00 بر روی آنتن می‌رود، ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی است.

«ملکاوان» سرنوشت یک زن را روایت می کند که شوهرش در خارج از کشور خودکشی کرده و نهادهای امنیتی داخلی و خارجی در پی یافتن علت این خودکشی هستند.

نازنین فراهانی، رضا مولایی، داریوش فرهنگ، امین زندگانی، فریبا متخصص، پانته آ سیروس، پرویز فلاحی پور، کمند امیرسلیمانی، سعید امیرسلیمانی،علی سلیمانی، حسن اسدی ،افسانه ناصری، غزال نظر، حمید شریف زاده،معصومه آقاجانی، صفا آقاجانی، بهزاد داوری و میثاق زارع از جمله بازیگران این سریال هستند.

این سریال هر شب به جز پنجشنبه ها ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و در ساعت‌های ۰۶:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ بعداز ظهر روز بعد تکرار می‌شود.


اطلاعات بیشتر در :
fa.ifilmtv.com/molkavan
instagram.com/molkavantv

 

س ح / س م

نظر شما
ارسال نظر