پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
335
-
الف
+

«بیگانه‌ای با من است» به شیراز و بوشهر می‌رود

گروه تولید «بیگانه‌ای با من است» اسفندماه برای ادامه تصویربرداری فاز اول به شیراز و بوشهر می روند.

گروه تولید «بیگانه‌ای با من است» اسفندماه برای ادامه تصویربرداری فاز اول به شیراز و بوشهر می روند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری سریال «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید همچنان ادامه دارد و تاکنون حدود ۸۰ درصد از فاز نخست این کار گرفته شده است.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده گروه عوامل قرار است در ماه اسفند برای ادامه تصویربرداری به ترتیب عازم شهرهای شیراز و بوشهر شوند و پس از پایان کار در آن مناطق در فروردین سال ۹۹ دوباره کار را در تهران از سر بگیرند.

قرار است برای تصویربرداری در شیراز از فضاهای عمومی استفاده شود اما در بوشهر باید برخی از لوکیشن ها ساخته شوند.

تصویربرداری فاز نخست این مجموعه تلویزیونی که در ۳۶ قسمت برای شبکه دو سیما تولید می‌شود، تا خردادماه سال ۹۸ ادامه دارد.

همچنین تاکنون حدود ۱۵ درصد از فاز دوم این سریال که ۳۰ قسمت دارد، نوشته شده است و تصویربرداری آن پس از پایان کار فصل اول آغاز می‌شود.

قصه «بیگانه ای با من است» به نویسندگی فروغ فروهیده در سال ۶۹-۷۰ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، مهشید جوادی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه از بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید می‌شود.

ه خ/

نظر شما
ارسال نظر