پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
378
-
الف
+

تیزر جدید سریال «در میان خاکستر»

در آستانه پخش مجموعه تلویزیون «در میان خاکستر» تیزر جدیدی از این سریال منتشر شد.

در آستانه نخستین پخش مجموعه تلویزیونی «در میان خاکستر» از شبکه آی فیلم، تیزر جدیدی از این سریال منتشر شد. 

لازم به ذکر است  «در میان خاکستر» برای اولین بار است که از رسانه ملی پخش می شود.

به گزارش آی فیلم، داستان «در میان خاکستر» در سال‌های اول انقلاب و جنگ تحمیلی رخ می دهد. خرمشهر بین سالهای ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۹ پر التهاب ترین روزهای خود را می گذراند و یکی از دراماتیک ترین شخصیت ها در بستر این وقایع شهید مهدی آلبوغبیش است. مهدی آلبوغبیش ، معلمی است  که نقش فعالی در مبارزات انقلابی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی دارد. پس از پیروزی انقلاب و با حمله رژیم بعث به خرمشهر، مقاومت جوانان خرمشهری حول محور شهید محمدعلی جهان آرا ، شهید عبدالرضا موسوی و شهید مهدی آلبوغبیش شکل می گیرد و همین گروه های مقاومت با تجهیزات اندکی که دارند در برابر ارتش بعث که سودای تصرف چند ساعته خرمشهر را در ذهن دارد می ایستند و مقاومت چهل روزه ی خرمشهر را رقم می زنند.

این سریال روایتگر وقایع خرمشهر در این سال‌هاست و به زندگی مبارزانی که در مقاومت ۳۴ روزه خرمشهر در برابر متجاوزان بعثی ایستادگی کردند می پردازد.

ارسطو خوش رزم، حمیدرضا محمدی، سوده ازقندی، ژاله کاظمی، ایمان سلگی، مرتضی حسنلو، فاطمه عریضی،حسین پوریده، رامین قربانی،سپیده علی محمدی،مسعود رحیم پور، امیرعلی مجلسی، محمدامیر زارع، مسعود کشاورز، شاهین نواصری، حامد جعفری کیا، مرتضی موفق و بهادر قشقایی بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «در میان خاکستر» از فردا پنجشنبه ۸ اسفند، هر شب ساعت ۲۰:۰۰ مهمان مخاطبان شبکه آی‌فیلم می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۴:۰۰ صبح و ۱۲:۰۰ روز بعد خواهد بود.

ب س/ ا ز

نظر شما
ارسال نظر