پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
292
-
الف
+

«بیگانه‌ای با من است» به بوشهر رسید

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» به بوشهر رسید.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» به بوشهر رسید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی  بهروز مفید در شیراز به پایان رسید و عوامل راهی بوشهر شدند.

در شیراز بازیگرانی همچون  پژمان بازغی، شبنم قلی خانی و میلاد میرزایی و در بوشهر نیز سامرند معروفی و وحید نفر حضور دارند. نسرین بابایی بازیگر سریال «وارش» نیز یکی از نقش های اصلی  «بیگانه‌ای با من است» را بازی می کند.

تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی  اردیبهشت سال آینده به پایان می‌رسد.

داستان این سریال ۳۰ قسمتی به کارگردانی احمد امینی و نویسندگی فروغ فروهیده، در سال ۷۰-۶۹ می‌گذرد و درباره جا به جایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

از بازیگران این سریال می‌توان به شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه اشاره کرد.

از لوکیشن‌های این سریال می‌توان به خانه‌ای حوالی خیابان جمهوری، بیمارستان عمل، خانه‌ای واقع در کرج، خانه‌ای حوالی میدان هروی و برخی لوکیشن‌های داخلی و خارجی اشاره کرد.

ه خ/

نظر شما
ارسال نظر