پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
337
-
الف
+

سلبریتی‌هایی که کرونا گرفته‌اند

برخی بازیگران و چهره‌های هالیوودی نیز از شر ویروس کرونا در امان نبوده‌اند.

برخی بازیگران و چهره‌های هالیوودی نیز از شر ویروس کرونا در امان نبوده‌اند.

درحالی‌که ویروس «کرونا» در سراسر جهان گسترش پیدا کرده است،‌ برخی بازیگران و چهره‌های هالیوودی نیز از این قاعده مستثنا نبوده‌اند و در روزهای اخیر تست کرونای برخی از آن‌ها مثبت اعلام شده است.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از ایسنا،‌ «تام هنکس» ۶۳ ساله یکی از هنرپیشه‌های برجسته آمریکایی چندی پیش اعلام کرد که تست «کرونا»ی او و همسرش «ریتا ویلسون» طی مدت زمانی که در استرالیا مشغول فیلم‌برداری یک پروژه بودند مثبت تشخیص داده شده است. 

روز دوشنبه رسانه‌ها اعلام کردند این هنرپیشه به همراه همسرش از بیمارستانی واقع در ایالت کویینزلند استرالیا مرخص شده‌ و اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

در این روز همچنین  «‌ادریس آلبا» هنرپیشه ۴۷ ساله انگلیسی هم اعلام کرد تست «کرونا»‌ی او نیز به‌رغم ظهور هیچ‌یک از علائم این ویروس، مثبت تشخیص داده شده است. او در پیام‌هایی  از مردم درخواست کرد نکات بهداشتی، شستن دست‌ها و ماندن در خانه را جدی بگیرند؛ چرا که مبتلایان بدون نشانه چون خودش همه جا هستند.

«کریستوفر هیویو» هنرپیشه نروژی ۴۱ ساله سریال «بازی تاج و تخت» نیز روز دوشنبه اعلام کرد به ویروس «کرونا»‌ مبتلا شده است و در پیام‌هایی ضمن اطلاع دادن از وضعیت جسمانی خوبش، از مردم خواست تا نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند.

همچنین «اولگا کوریلنکو» هنرپیشه فرانسوی و «ریچل متیوز» هنرپیشه آمریکایی ۲۶ ساله که برای ایفای نقش در «روز مرگ مبارک»‌ شناخته می‌شود اعلام کرده‌اند تست کرونای آن‌ها نیز مثبت تشخیص داده شده است.

ب س

نظر شما
ارسال نظر