پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
215
-
الف
+

کارگردان «ایل دا»: در قرنطینه خود خواسته‌ام

کارگردان «ایل دا» خبر مبتلا شدنش به کرونا را تکذیب کرد

راما قویدل ضمن تکذیب خبر مبتلا شدنش به کرونا، اعلام کرد برای حفظ سلامتی خانواده‌اش در قرنطینه خود خواسته است.
به گزارش آی‌فیلم به نقل از سیمافیلم، راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون درباره شایعه ابتلایش به بیماری کرونا گفت: به دلیل اینکه پیش‌ از این سابقه بیماری تنفسی داشتم ترجیح دادم در بازگشت به تهران برای تعطیلات نوروز «قرنطینه خودخواسته» را به دور از خانواده‌ام و برای حفظ سلامتی آن‌ها انجام دهم. در این مدت با مشورت پزشک در خانه هستم و خدا را شکر در حال حاضر مشکلی ندارم و آماده ادامه کار هستیم که قسمت‌های روزهای ابتدایی آغاز دفاع مقدس در سریال «ایل دا» را تصویربرداری کنیم و به محض آماده شدن شرایط به خرم آباد باز خواهیم گشت.
وی اضافه کرد: در این روزها به جز چند تن از دوستانم و مرکز سیمافیلم با کسی وضعیتم را مطرح نکردم زیرا مطمئن نبودم و معتقدم فرد اگر اراده کند می‌تواند از عهده مشکلات و سختی‌ها برآید. ترجیحم این بود که این بحث عمومی و رسانه‌ای نشود که متاسفانه رسانه‌ای شد و عده‌ای تصور کردند بنده دچار بیماری کرونا شده‌ام.
این کارگردان تلویزیون در پایان اظهار امیدواری کرد که این شرایط هر چه زودتر پایان یابد و دوباره شاهد فعالیت و جنب و جوش همه مردم در جای‌جای کشور عزیزمان باشیم.
روز ۹ فروردین کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما از ابتلای راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون به کرونا خبر داده بود.
قویدل کارگردانی سریال دفاع مقدسی «ایل دا» را به عهده دارد که این سریال در مرکز سیمافیلم تهیه می شود.
م ه / ا ز

نظر شما
ارسال نظر