پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
English عربي
1614
-
الف
+

همه چیز درباره سریال «بر سر دوراهی»

با پایان یافتن پخش مجموعه خاطره‌انگیز و پرطرفدار «پدرسالار»، شبکه آی‌فیلم از شب گذشته پخش سریال «بر سر دوراهی» را آغاز کرد.

با پایان یافتن پخش مجموعه خاطره‌انگیز و پرطرفدار «پدرسالار»، شبکه آی‌فیلم از شب گذشته پخش سریال «بر سر دوراهی» را آغاز کرد.

به گزارش آی‌فیلم، سریال «بر سر دو راهی»، محصول سال ۹۸ است و به نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی تولید شده است. بینندگان محترم آی‌فیلم قطعاً این دو عزیز را با سریال «پدر» به خاطر دارند که سال گذشته از شبکه آی‌فیلم پخش و با استقبال شما بزرگواران روبه رو شد.
این ملودرام عاشقانه قصه‌ی پرفراز و نشیب پسری به نام "حامد" است که به واسطه عوض شدن دنیایش و تغییر مسائل مالی، همه چیزش تغییر می‌کند.
حمید گودرزی، مهراوه شریفی‌نیا، میترا حجار، عنایت بخشی، بهنوش بختیاری، افسانه چهره‌آزاد، بهرنگ علوی، مجید مشیری، شهین تسلیمی و اسماعیل پوررضا نقش‌های اصلی این سریال را بر عهده دارند.

حمید گودرزی
حمید گودرزی 42 ساله نقش اصلی این سریال را بر عهده دارد. فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است و فعالیت هنری‌اش را با تئاتر آغاز کرد.
او آثار متعدد و قابل قبولی از خود در تلویزیون بر جا گذاشت؛ که معمولاً با استقبال خوبی همراه بود. تکرار موفقیت در سینما او را تبدیل به یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون کرده‌است.
متولدین دهه هفتاد قطعاً اولین حضور او در تلویزیون با سریال «دانی و من» را به خاطر دارند.


مهراوه شریفی‌نیا
او را براستی می‌توان فرزند سینمای ایران دانست که از همان سنین کودکی جلوی دوربین سینما قد کشیده است. مهراوه 39 ساله فرزند بازیگران سرشناس محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است.
بیشتر مخاطبان رسانه ملی او را با سریال «کیمیا» به خاطر می‌آورند. البته سریال «خداحافظ بچه» که پیش از آن پخش میشد نیز با استقبال خوبی از سوی بینندگان تلویزیون همراه شد.


میترا حجار
این بازیگر 44 ساله، بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با حضور در نقشی کوتاه در فیلم «غریبانه» ساخته احمد امینی آغاز کرد. او بلافاصله همکاری با کارگردان‌های بزرگی همچون مسعود کیمیایی، احمدرضا درویش و بهرام بیضایی را تجربه کرد. اولین تجربه حضور تلویزیونی او بازی در مجموعه پلیس جوان به کارگردانی سیروس مقدم است.


بهرنگ علوی
این بازیگر 40 ساله که 5-6 سالی است نامش برای مخاطبین سینما و تلویزیون آشنا شده فعالیت هنری‌اش را از سال 1370 و با تئاتر آغاز کرد. 
احتمالاً پررنگ‌ترین حضور تلویزیونی او که در ذهن مخاطبان ماندگار شده در سریال «هشت و نیم دقیقه» بوده است.


 
سریال «بر سر دوراهی» هر شب ساعت 20 روانه آنتن آی‌فیلم فارسی می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های 4 و 12 روز بعد خواهد بود.
ب س

نظر شما
ارسال نظر