پخش زنده
دانلود اپلیکیشن
مختارنامه
English عربي
جمعه 26 شهريور ماه 1395 ساعت: 13:20626
-
الف
+

تری جرج و کریستین بیل با فیلم «وعده» در جشنواره فیلم تورنتو حاضر شدند

فیلم «وعده» آخرین ساخته «تری جورج»، فیلمی با موضوع نسل کشی ارامنه در جشنواره فیلم تورنتوی کانادا اکران شد.

فیلم «وعده» آخرین ساخته «تری جورج»، فیلمی با موضوع نسل کشی ارامنه توسط دولت عثمانی در جشنواره فیلم تورنتوی کانادا اکران شد.

تری جرج درحالی که سابق بر این در سینمای هالیوود فیلنامه نویس بوده، در جشنواره تورنتو کانادا به عنوان کارگردان فیلم «وعده» (The Promise) بر روی فرش قرمز جشنواره حاضر می‌شود و فیلم خود را که موضوعی جنجالی دارد، عرضه می‌کند.

فیلم «وعده» به نویسندگی و کارگردانی تری جورج یک درام تاریخی است که پیش زمینه تاریخی آن نسل کشی ارامنه در جریان جنگ جهانی اول است.

کریستین بیل، هنرپیشه بریتانیایی با اسکار ایزاک، بازیگر گواتمالایی-آمریکایی در فیلم «وعده» ساخته تری جورج هم بازی شده است. این دو هنرپیشه برای معرفی فیلم مشترکشان بر روی فرش قرمز جشنواره فیلم تورنتو حاضر شدند.  

اسکار ایزاک در این فیلم نقش یک دانشجوی پزشکی ارمنی را بازی می‌کند. این فیلم به روایت رابطه او با یک گزارشگر آمریکایی با بازی کریستین بیل می‌پردازد.

فیلم روایتگر رابطه این دو شخصیت در آوریل 1915 و در هنگامی است که امپراطوری عثمانی دست به بازداشت و اخراج 235 تا 270 روشنفکر گرفت که اکثر این افراد در نهایت به قتل رسیدند.

تری جورج، کارگردان این فیلم می‌گوید: این فیلم به آنچه رخ داده است و دلیل حوادث آن دوران می پردازد. او ابراز امیدواری می کند که این فیلم با نشان دادن حوادث رخ داده از تکرار دوباره آن جلوگیری کند.

م ه / ح ی

نظر شما
ارسال نظر