پخش زنده
English عربي
يكشنبه 26 آذر ماه 1396 ساعت: 22:47103
-
الف
+

ادامه تصویربرداری سریال «۸۷ متر» در تهران

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری در تهران ادامه دارد.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری در تهران در حال ضبط است. لوکیشن اصلی این سریال، منزلی در خیابان نیلوفر تهران است. جایی که ماجراهای جالبی برای دو خانواده اصلی قصه یعنی پوردَوَرانی ها و خلیلی ها اتفاق می‌افتد.

سریال «۸۷ متر»، داستان دو خانواده به نام پوردَوَرانی و خلیلی را روایت می‌کند که به دنبال خرید خانه‌ای از یک کلاهبردار، با ماجراهایی عجیب روبرو می‌شوند. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام رجب خلیلی فروخته شده است. رجب به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل‌ خود را در خانه گذاشته‌اند، اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود و ... .

«۸۷ متر» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی کیانوش عیاری در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید خواهد شد. تدوین این سریال همزمان با تصویربرداری در حال انجام است و تاکنون شش قسمت این سریال آماده شده است.  

علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، فریبا کامران، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، غزل شجاعی، مهران رجبی، شهین تسلیمی، ملیکا نصیری، عرفان آصفی و الهه خادمی از جمله بازیگران این سریال هستند.

س م / س م

نظر شما
ارسال نظر
+